Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2016, 00:51   #125
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
EDIT; jeszcze taka kwestia czy dostajemy jakiś ekwipunek na początek lub chociaż złoto? Moja postać zaczyna na ten przykład w samym szatach i medalionem na szyi i tyle. W historii to uwzględniłem, na początek też mi to bardzo nie przeszkadza, bo sam sobie szybko jakąś broń i prowiant znajdę, ale jednak.
Podręcznikowo każdy zaczyna z ekwipunkiem podróżnym, sztyletem i 2k10 złotych koron. To jest zakopane gdzieś w tworzeniu postaci i zawsze mam problem z lokalizacją tego.

EDIT: Krieger (poniżej) ma rację, jeszcze broń biała, jednoręczna. To ważne, bo chyba żadna profesja nie zaczyna z takową (tylko rapiery, korbacze i inne bronie bardziej wyspecjalizowane). O procy jednak nie przypominam sobie.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 19-01-2016 o 02:37.
Ogryzek Szatana jest offline