Wątek: Benesburg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2007, 19:54   #9
Niha'i
 
Reputacja: 1 Niha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumny
Nihai przez dłuższą chwilę mierzył Wolfganga wzrokiem uważnie przysłuchując się jego słowom i zastanawiając jkak to wszystko rozegrać żeby ujść w jednym kawałku...
-Wszystko.... mniej więcej, wszystko jest zrozumiałe. Pozostaje kwestia - dlaczego to akurat ja, - Zawiesił głos i ciągnął dalej -Ja lub któryś z tu obecnych mamy pomagać ? Nie wiem jak reszta ale ja jestem zwykłym wędrowcem który ma już przeszłość która niejednemu niziołkowi na 5 pokoleń by starczyła, więc po co mam się jeszcze narażać ? Mogę usiąść i czekać aż sprawa się rozwiąże bo nie mam w nadstawianiu karku zbyt dużego interesu, a wątpie że mi zagrozicie - w końcu nie jest postrzeganym dobrze ten który podróżnych na szlaku zatrzymuje i zmusza do pracy na swoje konto - wszak nie jestem chłopem na twoich włościach ! -
Były mytnik wzburzył się i wstał. Obejrzał się po reszcie zgromadzonych, zastanawiając się czy są w stanie zrozumieć co ma im do przekazania ale w końcu machnął ręką i wyszedł na podwórze.
 
__________________
There is a Beast that lurks behind the mask every being wears. We are the Beast...
Niha'i jest offline