Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2016, 19:09   #29
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Jak mówiłem, w ogóle nie przejmujcie się teraz mechaniką, chyba że ktoś bardzo chce zrobić mechanikę wcześniej. Co do kości - jeszcze nie wiem, czy ja nie będę wykonywał wszystkich rzutów, więc wtedy to będzie moja broszka znaczy, Wy będziecie mieć pełną kontrolę nad kośćmi przed rzutem oczywiście, ale ja sam podam Wam wyniki.

No, chyba że jako grupa się zbuntujecie, to wtedy użyjemy jakiegoś internetowego rzucacza znam kilka.

W skrócie co mogę na tym etapie powiedzieć na temat mechaniki;
  • Special Abilities będą najprawdopodobniej dostępne tylko z dwóch źródeł - specjalnego talentu związanego z władaniem żywiołem, albo z duchowego treningu. Jeszcze nie wiem które.
  • Wasz supernatural atrybut będzie nazwany "Spirituality" chociaż najpewniej dla klimatu spolszczę nazwy i przygotuję Wam szablon karty, wtedy będzie to "Duchowość" i to właśnie na nim będzie się opierały umiejętności związane z władaniem żywiołami.
  • Sama umiejętność będzie takim podstawowym zrozumieniem na czym w ogóle władanie żywiołem polega, ale żeby porządnie działać będą potrzebne techniki. Na pewno będą elastyczne techniki, pozwalające Wam kreatywnie wykorzystywać bending i będzie to dużo łatwiejsze niż magia w standardowym D6 Fantasy, ale podstawy mechaniki są takie same. Macie skilla i "czary."

Jeśli gracze masowo poproszą mnie o mechanikę wcześniej, to przedłużę rekrutę i wcześniej dam Wam w pełni opracowany bending.

Co do przedłużania - zobaczymy, myślę, że nie będzie problemu by poczekać kilka dni na spóźnialskich, a jak wspomniałem już na początku - generalnie nie mam problemu z przedłużeniem rekruty, jeśli komuś ten termin nie pasuje.
 
Ambivalence jest offline