Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2016, 19:56   #25
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Preludium super, bardzo podoba mi się takie zaglądanie za kulisy w sesjach, ale zmuszony jestem zostać problematycznym graczem

Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Wszyscy, którzy przeżyli prolog dostają Nagrodę w postaci 1 punktu dla Mocy Krwi. Wykorzystajcie rozważnie.
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Krew bogów płynąca w waszych żyłach sprawia, że jesteście wstanie przywołać moc swoich przodków, aby wesprzeć was w walce i życiu codziennym. Chyba, że jesteście Megeri, wtedy nie macie nic.
Jak ma się jedno do drugiego? Bardziej doświadczeni Megeri zyskują dostęp do boskich mocy? Czy Tantalusowi ten punkt idzie w statystyki? No i w rekrutacji sformułowanie "Moce Krwi" nie padło, ale tutaj wiem że się czepiam szczegółów

Cytat:
Napisał Seachmall
Dodatkowo Tysonus, Krucza i Tarin nauczyli się trochę podczas swojej potyczki z Zakapturzonym, więc oni otrzymują dodatkowo 1 punkt na zdolności.
Tysonus jest twardy, zbiera punkty na zdolności nawet po swojej śmierci
 
Zaalaos jest offline