Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2016, 23:39   #110
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Dobra, podczas budowania paladyna pojawił się w mojej głowie pomysł jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy do optymalizacji i tworzący dużo ciekawszą postać.

Ale mam pytanko - wiem jak jest z chowańcami, wiem jak jest ze zwierzęcymi towarzyszami, ale co w przypadku, gdy ktoś jest z jakąś inną istotą praktycznie związany duszami? Chodzi mi nie tylko o wierzchowca paladyna, ale też o inne sytuacje, gdy postać jest zbudowana o więź z inną istotą, do tego cała legenda tego bohatera by się kręciła wokół tego? Władca by nadal wskrzesił tylko bohatera, czy też jego (mniej lub bardziej zwierzęcego) nadnaturalnego kompana?
 
Ambivalence jest offline