Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2016, 12:51   #3
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ingwar Zobacz post
ekhm... krasnolud w lesie? do tego wieśniak- rolnik?do tego krasnolud wyznawca Tzeentha? do tego krasnolud i magia? WTF??

ja wiem że można popuszczać wodzę fantazji, ale no...
Sugeruję się zapoznać z "Księgą spaczenia" i opisem profesji krasnoludzkich gdzie zaklinacze kamienia mają magię 4 i nie są to kowale run. To nie wyobraźnia tylko znajomość systemu. Krasnolud przemieniony przez Tzeentcha to nie krasnolud tylko mutant. Myślisz stereotypami gdzie każdy krasnolud to khazad siedzący w górach, pijący piwo i puszczający bąki w akompaniamencie beknięć kompanów. Pocieszę cię. Nie ma obowiązku się zgłaszać! Naprawdę!


Cytat:
Napisał Ingwar Zobacz post
Co do gdoca to już waszej braku organizacji wina, nie samego gdoca. My potrafiliśmy przeprowadzić 10 rund dla 9 osobowej druzyny w ciagu jednego wieczorku czasem zajęło dwa wieczory .A potem każdy opisywał, więc można można. Wystarczy mieć zaangażowaną ekipe na sesji.
Mi się coś takiego nie zdarzyło odkąd jestem zarejestrowany, czyli od 2009. Nie twierdzę, że to niemożliwe, tylko nie widzę różnicy gdy wszyscy zbierają się na rollu a na docu. Na rollu od razu jest mapa i kości. Nie trzeba wklejać rzutów z kostnicy.
 
Ulli jest offline