Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2016, 13:57   #8
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Tak pisze zaraz na początku "Księgi Spaczenia". Po otrzymaniu pierwszej mutacji gracz jest zobowiązany zmienić rasę na mutanta. Nie rozumiem z czym macie problem. Co wam się nie podoba? Że krasnolud może wyznawać bogów chaosu, że krasnolud może zmutować, czy że krasnolud może zyskać zdolność czarowania? Na razie spamujecie mój temat rekrutacyjny i popisujecie się kompletną nieznajomością materiałów. W granicach Taalbastonu nie może być wioski mutantów-czcicieli Tzeentcha? No to wydawca 2 ed. ma problem, bo taką wioskę wymyślił i nazwał ją właśnie Eastadt. Krasnolud nie może czcić bogów chaosu? Kiedy w oficjalnym dodatku jest rozpisany cały krasnoludzki kult Slaanesha i to w górach w krasnoludzkiej twierdzy! Krasnoludy nie mogą zmutować? Kiedy w oficjalnym dodatku są rozpisani tacy mutanci.

Nie wolno mi założyć takiej rekrutacji? Wskażcie punkt regulaminu, który tego zabrania.

A teraz koniec korepetycji. Za korepetycje się płaci. Temat służy rekrutacji. Chcecie po mnie jechać to załóżcie sobie temat w stosownym dziale.

Bez odbioru!
 
Ulli jest offline