Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2016, 08:13   #46
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra. Jestem.

Na początek - termin kolejnego posta - wtorek 26 stycznia 20016r godz. 20:30.

Bardzo Was proszę o pilnowanie daty, łącznie z godziną. Wyjście poza wyznaczone "ramy" może opóźnić moją odpiskę. Na nie wiadomo ile czasu, bo mam dość mocno poustalany harmonogram prac popołudniami (pisanie, rodzina, pisanie, praca itp.). Dlatego terminowość jest dla mnie ważna. Bardzo ważna.

Co prawda nie umawialiśmy się na rygor, ale uprzedzam że spóźnienia, niepisanie w sesji itp. mogą zostać boleśnie ukarane, szczególnie gdy już "akcja się rozkręci" To nie jest przytyk do nikogo, personalnie, żeby nie było

Co w Waszym poście.

Nadal bawimy się postaciami. Zerknijcie teraz na swoje KP. Na to ile daliście na Ciało i na Wytrzymałość. Macie 7+, w porządku - odczuwacie tylko lekkie . Nie macie - to gorzej Patrzcie na Wasz Charakter. Jeśli brakuje Wam więcej niż wynosi Wasz Charakter - padacie na ryj ze zmęczenia Osoby, które dzień wcześniej "zabalowały" "zwiększają trudność na 8+.

Przykładowo: Bohater ma Ciało 3 i Wytrzymałość 2, brakuje mu do 7+ 2 punktów, ale jego Charakter to 4 więc luzik.

A teraz jak się czujecie, gdy nie macie 7+ na Ciało+ Wytrzymałość a zdaliście test Charakteru? Dość mocno zmęczeni, marzycie o odpoczynku, ale możecie jeszcze trochę podziałać.

Ok. W poście poproszę Wasze opisy odnośnie spływu Tego pierwszego dnia. No i aktywności popołudniowe - do wieczora (to: gotowanie - może ktoś się pokusi, rozstawianie namiotów i takie tam, biwakowe działania).

Posty dociągnijcie do wieczora, ale przed zachodem słońca.

Jeśli ktoś wybiera się na górę (wspinaczka) niech na tym zakończy post (ja rozliczę czy się da, czy nie - wejście nie jest zbyt trudne, każdy kto ma Ciało + Wytrzymałość na 5+ powinien sobie poradzić, a jeśli ma jeszcze odpowiednie umiejętności typu wspinaczka, wysportowanie - tym bardziej, niemniej jednak opis wspinaczki i tego, co na gorze zostawcie mi.

W kolejnej turze będziecie mieli już bardziej spersonalizowane posty Zaręczam Was. Rozkoszujcie się chwilą.
 
Armiel jest offline