Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2016, 14:49   #70
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
No dobra. Opowiadanie poszło jako pierwsze na ruszt. Krótkie ale dobry jako przedwstęp do samej książki. Dwie historie. Różne. Jednocześnie obie ciekawe. Ostrze z miejsca stał się moją ulubioną postacią. Skurczybyk jakich mało.

Książka gruba. Ładna, twarda oprawa. Duży plus z miejsca. Sama książka wciąga cholernie i jej jedyną wadą było to że nie dołączyłeś Armielu drugiego tomu. To skandal i w ogóle… Chcę drugi tom. I to biegusiem

A teraz parę słów o książce. Żaden ze mnie znawca i w ogóle ale powiem tak. Czytało się super. Opisy nie męczyły. Postacie różnorodne. Ciekawe. Rozbudowane. Wykorzystałeś te strony naprawdę dobrze, by je fajnie ukazać.
Ostrze : gość z którym mógłbym pójść na piwo - o ile by nie miał na mnie zlecenia.

Bhork Na Urhaz - drugą postacią to ona mnie urzekła. Liczę że w drugiej części będzie go więcej. Honorowy. Oddany sprawie. Wystarczy jedno słowo Ar Na Karak i wszystko wiadomo. No kto czytał ten wie

Armielu powiem tak. Gdybym Cię nie znał, i przeczytał gdzieś tą książkę, to z miejsca bym pobiegł do sklepu i ją kupił. Dobrą robotę odwaliłeś. Czekam na drugi tom. Wsparcie jak będzie potrzebne, możesz na mnie liczyć.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem