Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 13:21   #21
Ravage
 
Ravage's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwu
Dobrze, widzę że bez moich drobnych uwag jednak się nie obędzie .
Po pierwsze: tak, dałam wszystkim tydzień/półtora, żeby wszyscy na spokojnie napisali swoje. Wiem, że wszyscy mają własne życie, pracę i obowiązki. W tym ja.
Ale chcę zaznaczyć, że im dłużej czekam na odpisy, tym dłużej będziecie czekać na mój odpis. Wolałabym jednak mieć ten weekend na spokojny, porządny post dla Was, żeby potem nikt nie piskał że poziom spada :P a ja muszę pisać na kolanie, na szybko, bo tu już wszyscy przedreptują z nogi na nogę.


Po drugie i chyba najważniejsze:
Jednak poprosiłabym Was o dokładne czytanie moich postów.
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, nie wie co odpisać, można do mnie napisać i się skonsultować. Na gg, na gugl doku na privie.
Piszę to po przeczytaniu posta Eillif, która nie wiadomo skąd wzięła grupę uciekających ludzi .
Po to dałam Wam link do mapki metra żebyście się nie pogubili.

Po prostu piszcie, zawracajcie mi [...] jeśli potrzebujecie, jeśli macie wątpliwości, żeby potem jakichś dziwnych kwasów nie było

Regulaminu Forum obowiązuje nas wszystkich. Chodzi o punkt 5: "Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach. Wyjątkiem są sesje prowadzone na forum oraz publikowane opowiadania." Na przyszłość proszę się do tego stosować.
Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 24-01-2016 o 14:33. Powód: usunięcie wulgaryzmu i dodanie komentarza
Ravage jest offline