Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 14:21   #4
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Szanownie witam gracza nowego, graczy znajomych i miłościwie nam panującego, Mistrza Gry jedynego, Pana naszego, Tadeusa

Jako, że ja w interesach to też sprawę do Wszechmocnego wnoszę. Czy uznać możemy, że Hans zakupił Skórzaną Zbroję i Puklerz (co to w strzelaniu z łuku wadzić nie powinien), oraz orientacyjnie zapytam ileż to złota przesyłka paczki do rodziny na dwa dni od Weiler oddalona na zachodzie przy rzece wyniesie. Wraz oczywiście z ochroną by paczka bezpiecznie dotarła na przeznaczenia miejsce, na wypadek gdyby to Myśliwy miał ruszać w inne strony niż domowe. Z moich obliczeń niewiele to być powinno, wszak droga prosta i nie daleko, lecz zapytać warto coby pewność i spokój na duszy mieć.

Jest jeszcze pytanie odnośnie jednego z punktów z końców komentarzy do poprzedniej odsłony. Ząb wiweryny mam? Potrzebne mi to do posta, bo od tego trochę zależy.

Edit: Dobra, z tym kłem to zajmę się ewentualnie w kolejnym poście. Szkoda by było przedłużać kolejkę
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 24-01-2016 o 18:20.
Dhratlach jest offline