Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 15:42   #23
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ravage Zobacz post
Dobrze, widzę że bez moich drobnych uwag jednak się nie obędzie .
Po pierwsze: tak, dałam wszystkim tydzień/półtora, żeby wszyscy na spokojnie napisali swoje. Wiem, że wszyscy mają własne życie, pracę i obowiązki. W tym ja.
Ale chcę zaznaczyć, że im dłużej czekam na odpisy, tym dłużej będziecie czekać na mój odpis. Wolałabym jednak mieć ten weekend na spokojny, porządny post dla Was, żeby potem nikt nie piskał że poziom spada :P a ja muszę pisać na kolanie, na szybko, bo tu już wszyscy przedreptują z nogi na nogę.

Wydaje mi się, że wszyscy posiadamy na tyle szarych komórek, aby rozumieć podstawową zależność czasową od wstawienia odpisów przez graczy, do wstawienia odpowiedzi przez mg. Wybacz, ale jak sama zauważyłaś - ustaliłaś terminy już na samym początku, nikt nie zgłosił obiekcji, więc naprawdę nie rozumiem gdzie leży problem? Zasady są jasne, obowiązują wszystkich uczestniczących, przynajmniej tak w swej naiwności mi się wydaje. Jeżeli jeden gracz daje odpowiedź od razu tego samego dnia co wpis MG abo dzień później - super, ma to z głowy i jest co poczytać.

Ty, jako osoba prowadząca sesję, wprowadzasz zasady i pilnujesz porządku, a także rozstrzygasz spory jako niezależny arbiter jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednym zdaniem - to Twoja piaskownica, z Twoimi zabawkami, piaskiem i cała resztą dobroci. Nie możesz dawać się graczom zakrzykiwać i wprowadzać zmian w przypływie natchnienia, inspiracji i ludzkiej niecierpliwości.

Moi drodzy, złota zasada bezproblemowej współpracy: graj i daj grać innym. Sesja to nie wyścigi - każdy gra tak jak ma czas. Z założenia ustalony czas na odpis wynosił tydzień z hakiem.

Ze swojej strony napiszę tylko, że do "Grodu" siadam jutro.

Życzę udanej niedzieli
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline