Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 19:29   #29
Ravage
 
Ravage's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwuRavage jest godny podziwu
Słuchaj Zombi, nie jestem tutaj żeby się z Tobą czy z kimkolwiek kłócić.
Jeszcze sesja się porządnie nie rozkręciła a tu już jest spina. Czy warto?

Nie wątpię, że jesteś tutaj wyjadaczem- widzę to i czytam . Napisałam o sobie, że nie jestem zielona, bo mnie nie znasz- grałam tu na razie w jednego rpga, teraz zaczęłam w drugiego, zaczynam przygodę z byciem MG. No kto mnie tu zna?

Możemy sobie o wszystkim podyskutować, ale widzę że dalej się jeżysz i zarzucasz mi chaotyczność i brak zasad.
Turin zaczął od delikatnej propozycji, coby wszyscy pośladki spięli, ja tylko się przypomniałam, żeby pamiętać o czasie z odpisem dla mnie.
Nic nie wspominałam o skróceniu czasu na odpisy, jeszcze nawet nic nie przebąknęłam o zmienianiu zasad, a tu się okazuje, że się zdenerwowałaś.

Napisałam tylko, że jestem tu dla graczy. Również dla Ciebie.
Rozumiem, że grasz w dużo innych rpgów, dlatego czekam cierpliwie .
Co do gry- jeszcze nie masz co osądzać.

Nie bijmy niepotrzebnie piany, bo rzeczywiście jak to chłopaki zauważyli zaczyna się to przeradzać w dziwną i niezrozumiałą dla mnie kłótnię, zupełnie bez powodu i odbieramy sobie w ten sposób przyjemność z gry.
 
Ravage jest offline