Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2016, 20:33   #30
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
I wzięła się czepnęła paskudna, zła Zombi... jakby nie mogla posta pisać, zamiast tych pierdół. Były nieścisłości to je uwypukliłam. Wciąż nie widzisz, albo udajesz, że nie widzisz o co się rozchodzi - w sumie nie wiem co gorsze.

Za stare zwłoki ze mnie, aby miast skupiać się na grze, odbijać kauczukową piłeczkę o ścianę.

Nie jestem zwolenniczką szerzenia borut, a skoro jak widać powyżej jestem elementem zapalnym, psującym zabawę reszcie - w takim razie z tego miejsca chciałam serdecznie podziękować wszystkim za, chwilową co prawda, ale wspólną sesję. Powodzenia w dalszej i mam nadzieję, już przyjemniejszej rozgrywce
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline