Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 09:57   #16
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Grunt to nie bać się indywidualizować postaci - w końcu jakoś musicie mi ją sprzedać. Jeśli nie długością tła fabularnego, to pomysłem.
Ok MG chyba mnie tym przekonałeś Trochemnie odstraszyła formuła kilkulinijkowca na początku wnikania w rekrutacje. Potem sprawdziłem sesje poprzednią i nie było tam tak z tym źle. Owszem wypracowania A4 w każdym poście często źle sie czyta - bo są zbyt długie ( choć rzecz jasna spro jeszcze zależy od umiejetności pisarskich gracza ) ale zbyt krótkie - tez nie dobrze. Bo człowiek nacieszy swój wzrok i umysł przez kilka sekund i koniec kropka, 3 linijki przeczytane

Niczego nie obiecuje, ale byc może faktycznie siądę nad postacią mam nadzieje że zasady , spisane zapewne w angielskim nie będa zbyt trudne w zrozumieniu. D@D znam tylko z poprzednich , starszych wersji , choć był moment ze liznąłem pathfindera - i jak rozumiem ta 5 edycja to coś zbliżonego. Nie wiem, wczytam się to zobaczę, natomiast bardzo podoba mi że akcentujesz gre postaciami nietuzinkowymi, wyjątkowymi. To dobra zachęta do tworzenia postaci. pozdrawiam
 
Eliasz jest offline