Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 10:16   #206
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Kwestię doca ustalę w komentarzach z resztą graczy. Na pewno nie będzie to nic oficjalnego, w tym sensie, że nie będę wymagał uczestniczenia w jakichkolwiek rozmowach, ani sam (z wyjątkiem sytuacji, które będą wymagać mojej obecności) nie będę tam zaglądać.

Sesję chcę prowadzić w postach z gdoc wymaganym właściwie tylko do deklaracji w walce (bo w komentarzach zrobiłby się bałagan przy takiej ilości uczestników). Oczywiście jak kto chce to może korzystać z gdoca, nie będę nikogo powstrzymywał. Na wasze życzenie mogę założyć grupowe dokumenty, a nawet te indywidualne; jeśli ktoś pragnie uciąć sobie pogawędkę, z którymś z bohaterów niezależnych.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline