Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 17:41   #223
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przyszedł już czas na wyłonienie zwycięskich kart postaci

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że starałem się jak najbardziej uczciwie przeprowadzić tą rekrutację, nie bacząc na żywione sympatie i mam nadzieję, że osoby, które mnie znają i lubią, nie obrażą się jeśli ich karty nie znalazły się wśród tych, które się dostały do sesji.

Oczywiście głównym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji była dla mnie historia postaci oraz moje wyobrażenie bohatera gracza w sesji. Ota lista osób, które dostały się do sesji:

Wioska:
Eliasz
Flamedancer
Gob1in
Komtur
Krieger
Malahaj
Marek Rewik
MTM
Stalowy

Najemnicy:
Hazard
Ingwar
Nami
Valtharys

Gratuluję dostania się do sesji!

Ze względu na bardzo dobre karty postaci, które mi nadesłaliście (a także ich liczbę) pozwoliłem sobie zwiększyć ilość przyjętych osób do trzynastu.

Pozostałym chciałbym bardzo podziękować za wasze uczestnictwo i zaangażowanie. Nie mogłem wszystkich przyjąć, a chyba każda nadesłana karta była bardzo dobra przez co miałem wyjątkowo ciężki wybór.

Niebawem założę sesję, choć post rozpoczynający zabawę nie pojawi się od razu - na to będziecie musieli jeszcze poczekać z godzinę lub dwie.

Proszę o zamknięcie tematu, ale niech sobie jeszcze powisi do jutra.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline