Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 18:21   #1
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Żądza Zemsty

Witajcie! Jeszcze raz gratuluję wam dostania się do sesji. Tutaj mała garść zasad, która będzie nas obowiązywać w trakcie sesji:

1. Awatary waszych postaci nie powinny przekraczać 200 px szerokości.
2. Piszemy z trzeciej osoby.
3. Notoryczne spóźnianie się z odpisem (szczególnie bez informowania o tym) może poskutkować wyrzuceniem z sesji.
4. Materiały z rekrutacji mogą się okazać przydatne. Będę je uzupełniał o kolejne linki, gdy zajdzie taka potrzeba.
5. Częstotliwość postów wynosi 5 dni dla was i 2 dni dla mnie.
6. Termin na napisanie pierwszego posta jest do soboty 30.01.
7. Chciałbym abyście w pierwszych postach opisali i nieco przybliżyli innym graczom swoje postacie. Ma to szczególne znaczenie dla wioskowych, ale najemnicy też podróżują ze sobą od dłuższego czasu, więc trochę o sobie powinni wiedzieć.
8. Ważne! Przepiszcie swoje karty postaci (mechanikę) do profilu. Nie musicie robić tego od razu, ale żeby był uzupełniony wraz z końcem tygodnia.
9. Last but not least; Google Document

Pojawiła się też w rekrutacji kwestia gdoca. Jak już mówiłem; do niczego nikogo nie zmuszam, w demokrację też się bawić nie będziemy i nikogo zmuszać do woli większości nie będziemy, ale jeśli znajdą się chętni to otworzę im ładny dokument, gdzie będą mogli wymienić parę słów między swoimi postaciami. Nie chcę jednak, by przez to gracze, którzy nie korzystają doca czuli się wyalienowali, więc proszę też o interakcje z bohaterami innych uczestników niezależnie od tego, czy korzystają z gdoca czy też nie.

Życzę powodzenia i owocnych łowów! Igrzyska czas zacząć (jak to powiedział Valtharys)

P.S. Niebawem pojawi się mój post.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 02-02-2016 o 19:25.
Warlock jest offline