Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2016, 12:30   #457
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
No to jedziemy dalej.

Eleishar, witam oficjalnie w grze, możesz się pobawić trochę tłem fabularnym i napisać w poście, w jaki sposób dostałeś werbunek od Steve’a; w razie pytań służę pomocą . Uzupełnij również swój profil o avatar postaci.

Co do mojego posta - Clint z Cable’em jadą do X-Mansion, więc kto chce może się zabrać, a jeśli nie, opiszcie swoje plany na resztę popołudnia (w końcu macie kasę, więc dziewczyny mogą jechać na jakieś szalone zakupy, cokolwiek), czas do zagospodarowania w poście do wieczora, do momentu wyjścia na pizzę całą drużyną. Jeśli Rapid Jack nie chce odwiedzić brata w szkole Xaviera, to też proszę o deklaracje, co innego robiła do wieczora. Oczywiście nie zmuszam do żadnych aktywności - równie dobrze możecie napisać, że Wasza postać miała doła i leżała cały dzień w wyrku .

Jeżeli ktokolwiek by potrzebował MG do jakiegokolwiek dialogu z ważnymi NPC-ami, to jestem do dyspozycji, tylko nie czekajcie z tym do ostatniej chwili (czytaj: do ostatniego dnia deadline’u). Cap. America zostanie jeszcze moment w posiadłości, więc można z nim zamienić parę zdań, jeśli ktoś chce.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, a w razie pytań, wiadomo co . Czas na odpis dla Was to 30.01.2016, 20.00.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline