Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2016, 11:09   #24
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Da sie bo u mnie działa po prostu na koniec jak juz wszystko wpiszecie zaznaczcie dane pola ktore chcecie i na dole zapisz klik!

I u mnie sa zapamietane, co ważne jak wejdziesz ponownie w edycje to skaskuje on te zapamietane skille, więc będziesz musial zaznaczyć ponownie.

Podsumowywując po zaznaczeniu i zapisaniu, nie mozna edytowac tej karty, przegladac i owszem ale nie wchodzic w edycje.

Noobki krasnolud jak zawsze wam tylki musi ratować a jeszcze dobrze nie zaczęliśmy :P i u mnie wyświetla się przy znaznaczonych polach " Tak "

Wrzuciłbym wam screena ale mi się nie chce :/ jak ktos nie radzi sobie moze mi wyslac na priv informacje co zaznaczyc i passy to wejde mu i zrobie ostatecznie.
 

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 27-01-2016 o 11:24.
PanDwarf jest offline