Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2016, 17:16   #48
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Klasa jest mi w sumie obojętna - bylebyście mi sprzedali postać i byleby potencjalnym graczom się dobrze grało.
OK , bo już mnie głowa rozbolała od przetwarzania róznych opcji, a na gre druidem / kapłanem Obad hai miałem juz smaczka dawno temu.

Tyle że mówie, kapłanem już tu w jedną sesje gram i wolałbym bardziej odróznić postać co by się nie powtarzac w odgrywaniu. A co do karty to już poradziłem, miałem jakiś niezaktualizowany adobe actrobat i mi nie zapisywał jak trzeba. Myśle że dzis podrzucę kartę.

Cedrykowi pewnie chodzi o to że druid może dogadac sie z zwierzeciem korzystając ze swoich czarów 1 poz - animal friend i beast coś tam. I zasadniczo mógł już spotkac jakies zwierze i je przekonac by podrózowało razem z nim. To czy zdołałby przekonac pantere z młodymi to juz inna bajka, mi tam wystarczy byle jaki ptaszek ( dla zwiadu) i byc moż jakiś wilk czy inny czworonóg. Można powiedziec że to wynika bardziej z historii postaci ( tak jak rodzina bohatera) niż z jakiegos ekwipunku. No i taki zwierzak nie jest w żaden sposób złączony z druidem tak jak towarzysz zwierzecy z rangerem. To raczej zwierzecy kumpel ... nad którym nie ma się jakoś specjalnie władzy. Z pantera może byc cięzko Zresztą wilk tez raczej do pokornych piesków nie nalezy ...

Przedstawię kartę z opisem, co zaakceptujesz to będzie a co nie to nie. prosta sprawa. Na pewno nigdzie nie jest napisane że się ma jakies oswojone zwierzęta od początku - to raczej kwestia dogadania się z MG niż żeby miało się należec jak psu kość. Tym bardziej że jakby nie było robi to pewną róznicę w stosunku do innych postaci, więc ja się tam nie obraże jak zwierzaki będe musiał pozyskiwac "po drodze" to znaczy od zaczecia sesji. nie widze problemu
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 27-01-2016 o 17:19.
Eliasz jest offline