Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2016, 01:00   #1
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
[autorski] "Wasza Cesarska Mość!"

Cześć!
Właśnie rodzi się gra, której akcja będzie działa się głównie na dworze cesarskim. Nie mogę powiedzieć w jakim kraju i tym podobnych szczegółów, ponieważ o tym wszystkim zadecydują gracze i MG. Czy to będą Chiny, czy wymyślony kraj itd.
Wszyscy zadecydują przed grą wspólnie o panującym prawie (tak z grubsza), etykiecie na dworze, hierarchii, prawie do dziedziczenia tronu i wielu innych kwestiach. Po zadecydowaniu, planuję, aby każdy gracz wylosował, kim będzie i umiał sobie jakoś z tym poradzić (z racji tego, że łatwo można stracić życie, bo jak każdy wie, dwór cesarski to bardziej niebezpieczne miejsce niż pole bitwy, myślałem o tym, żeby była możliwość po śmierci grania swoim potomkiem, o ile się jakiegoś doczeka.)

Założenie gry będzie takie: walka o wpływy, władzę, może i tron, przetrwanie swojego klanu, a może jakaś zemsta- to już zależy od postaci i gracza.

Niemożliwym jest, aby pisać o szczegółach, dlatego, że tak jak wspomniałem wcześniej, większość będzie ustalona wspólnie.
Gra odbywać się będzie w 100% w google docu. Każdy gracz będzie miał swoją kartę przygody i dostęp do niej będzie miał tylko on, oraz MG. Jeśli napotka jakiegoś gracza, to MG poinformuje tego drugiego gracza w jego własnej karcie przygody, także idealny system do knucia intryg, oraz przeróżnych taktyk

Jako, że na chwilę obecną mam 4 graczy (włącznie ze mną), poszukuję jeszcze jednego gracza i MG!
Pozostała trójka graczy to niedoświadczone w RPG osoby, którym jednak dałem liznąć trochę świata RPG. Więc poszukuję osób bardziej na luzie, najlepiej z dziwnym poczuciem humoru i bez spiny i wielkich oczekiwań (chociaż ja tam mam nadzieję, że sesja wyjdzie całkiem fajnie!)

Start sesji planowany jest... wtedy kiedy wszyscy się już zbiorą, wymyślimy wszystko i skończą się najgorsze egzaminy na uczelniach
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 28-01-2016 o 01:06.
Koinu jest offline