Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2016, 21:04   #84
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Toś mi przypomniał pewna sesje u początkującego MG. Wystawił nam demona do walki , rzecz jasna początkującej drużynie, bez broni magicznej. W kuliminacyjnym momencie, gdy już wszyscy byli rozłożeni na łopatki a moja postać była schwytana przez demona i trzymana z metr nad ziemią, mój bohater w akcie desperacji przycisnął demonowi do czoła swój amulet i przybił go rękojeścią sztyletu w czoło demona...

Nie pamiętam już ale chyba ów amulet był lekko magiczny, albo po prostu był symbolem bóstwa. Po takim wyczynie demon zdechł, a na amulecie pojawiła się jedna kreska z pentagramu. MG chyba przypuszczał, że odtąd będę polował na demony z pomoca przybijania do czoła amuletu...

Ech stare czasy
 
Eliasz jest offline