Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2016, 21:05   #16
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Dziewuchy pokończyły swoje wątki solówek, gratki
Tempo iście szalone :P

Normalnie, to bym poczekał na resztę... ale miejsca Jaśmina i Mekowa w jakich są w swoich wątkach, oraz tempo nie wskazują, że to kwestia tygodnia czy dwóch. A nie uważam by nagroda za niesamowicie fajną aktywność w formie czekania miesiąc na ciąg dalszy była zasadna

corax, Wila, startujem jakoś po weekendzie jak sie trochę ogarnę. Będzie przygoda która miała być opcjonalna, chłopaki nie stracą a Wy sobie pogracie. Mam nadzieję, ze uda się uratować Indi dla sesji, bo w tej chwili...

W Waszych gdocach możecie budować to co robicie przed startem sesji jaka zaczyna sie ok 16:00 11 listopada.

corax - masz od zakonczenia swojej przygody do ustalenia kilkanaście godzin
Wila - Ty 5 dni

Baaaardzo Wam obu dziękuję za naprawde super sesyjki, chapeau bas.
Niech za komentarz wystarczy to co napisał mój kumpel czytając Wasze wątki: "Seba ty masz zamiar to wydać?"

XD

Kciałbym też przeprosić corax za to jak się wsio potoczyło. Indi spotkało nie tylko to wszystko złe co miało ją spotkac, ale też chyba wszystko co mogło ją złego spotkać. Mam nadzieję, że prócz mindfucków obserwacji jak sesja niszczy psychikę postaci, wyniosłaś trochę radości z tej sesji
I Wilę, za moje niedoorientowanie w hakerstwie itp. przez co pewnie pare razy łapki Ci opadły :P

Dołączy do nas pewnie ktosik podejmując wątek Arvelusa.

@Mekov, musimy ustalić jakiś system. 1 Treściwy posuwający akcję do przodu post na tydzień to bym jednak chciał widzieć.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 29-01-2016 o 21:08.
Leoncoeur jest offline