Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2016, 13:51   #44
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Post trochę przydługi, ale chciałem docenić również waszą pracę. Żeby nie zajmować się dalszymi dyskusjami w sesji, chciałbym aby następny mój post opowiadał już o poszukiwaniach zaginionej grupy. Chyba że ktoś chciałby jeszcze czegoś się dowiedzieć? Coś zdziałać? Coś powiedzieć? Nie mam nic przeciwko, ale tez nie nalegam.

Przygotowania do podróży załatwimy niejako z automatu. Na wyprawę pójdzie z Wami Victoria oraz jej dwój nowych przydupasów. Dostaniecie zapas jedzenia, oraz jej wóz i konia. W założeniu idziecie odnaleźć zaginioną grupę i od razu po czarnoksiężnika.

Czas na odpis do środy wieczór. Swój odpis zacznę szykować i tak w czwartek, ale chce mieć czas na wczytanie się w to co wyprodukowaliście i samo pisanie. Także post napisany po terminie ( chyba że wcześniej zgłoszony) może zostać przeze mnie zignorowany.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline