Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 17:19   #20
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Jaśmin
Piasecki Piotrowi coś mówił, że impra była w ambasadzie, czy że dzieciaki pracowników ambasad miały gdzieś imprezę?

Strasznie gubisz się w tego typu szczegółach, np. info dot. gruntów w Kolonii Sierakow w Kampinosie wedle tego co widzę w gdoc zamierzasz szukać w Urzędach Dzielnicowych Wawy... :>
Póki to są tego typu błędy to nie ma problemu, efekt ingame (jak z ta ambasadą) nie jest jakis spory i konsekwencje wzbogacają tło. Jak tel. Buły do Kleszcza.
Ale polecam większą czujność, bo czasem taki błąd może skończyć się kaplicą :P

Jutro 8:00-21:30 w pracach, czyli przed kompem mnie znajdziesz. Moge miec ciut roboty i odpisywac mniej plynnie, jakbym Ci nie odpisywal po 'zawolaniu' na czacie gdokowym to strzel mi @, bo moge siedziec na kompie bez glosnikow i nie przybanglac ze mnie wołasz
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline