Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 19:24   #116
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pip, John siedzi w tobą w namiocie i w pierwszym odruchu pewnie sięgnie po solidną latarkę, którą ma zapakowaną w plecaku.
- No to czasoprzestrzennie obaj siegają do plecaków po źródło światła



Cytat:
Więc możesz pisząc swojego posta uznać, że mamy źródło światła jak już wyjdziemy z namiotu.
- No ale jak pisałem posta to tego nie wiedziałem I wiesz, chciałem poszpanić, że mam lighstick'a



Cytat:
Może to nie tak mocne światło jak ognisko, ale zawsze to już coś.
- Myślę, że z ogniska bez dokładania a nawet z zagaszaniem na noc to słabe źródło światła. Dlatego samowolnie sobie założyłem, że zar został tylko. A latarka to myślę dobry pomysł jest. Gorzej jak misiek ma ćmowe odruchy


Cytat:
Gorzej z bronią, John ma co prawda scyzoryk, ale nie wiem czy zdecyduje się z nim wyskakiwać na potencjalnego niedźwiedzia
- To bieraj tego kija sprzed namiotu Co tam kija mówię to na pewno ma staty maczugi Herkulesa i zadaje same kritikale!
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline