Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 22:07   #19
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ja bym zagrał, ale dopiero temat zobaczyłem. Może Marciem Vernierem, który występuje w tej sesji. A może kim innym. Jeszcze nie wiem, odezwę się w tygodniu, choć podzielam obawy Kanny.

W sumie jakbym tu nie zagrał to pewnie założę rekrutację do niej, bo właśnie siódmy raz czytam kampanię. To chyba nie przeszkadza, że znam ją wzdłuż i wszerz? Ja sam zresztą jakbym prowadził to bym nadpisał kilka dodatkowych epizodów, które aż się proszą o dopisanie (zresztą w tekście książki wprost jest to oznaczone). Plus w takich Maskach chyba nieodzowne jest posiadanie w pogotowiu dodatkowych postaci, bo śmiertelność wydaje się znaczna (jak dla mnie to niemalże niemożliwe byłoby prowadzenie jednej postaci przez wszystkie części kampanii).

Ach i tak na marginesie - jesteś pewien, że zaczyna się w 1926 roku, a nie w innej dacie? Różnica niewielka, bo przecież finał kampanii nie musi być tego dnia, który oznaczono w książce, tak pytam.

No i umiem rozdzielić swoją wiedzę od wiedzy mojej postaci.
 
Anonim jest offline