Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2016, 11:45   #21
Ceti
 
Ceti's Avatar
 
Reputacja: 1 Ceti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodze
Jestem, żyję, ale rzeczywiście nie zdążyłem nic odpisać. Dzisiaj będzie już w pełni i z konkretami.

(Jeszcze raz przepraszam za zastój, ale miałem zapchany weekend. Logowanie na forum widać, bo otworzyłem wątek, żeby odpisać i... dupa. Ale rozumiem obawy, mam nadzieję, że jednak zaufacie i przed końcem rekrutacji udowodnię, że dam radę.)

@Clutterbane - podstawowe do SW powinny wystarczyc; z dodatkowej mechaniki tworzenia postaci są zainteresowania (o których pisałem wcześniej); zdolności muzyczne jak najbardziej łapią się pod to

@Anonim - no raczej ciężko zagrąc jak się zna; chyba że "speed run" w którym wszyscy znają, ale to jakieś straszne meta

@Kanna - jak koncept postaci?

@Kaworu - patrz PW

Koncept zatwierdzony: JPCannon, Clutterbane
Postać zatwierdzona: Kaworu, Kerm

Jak siÄ™ znajÄ… - szkic:

Clutterbane wynajmuje mieszkanie razem z JPCannon. Ten zna Johna Thompsona (Kerm) poprzez gazetki, w których czasami udaje mu się opublikowac. A John uczył się języków od Hans (Kaworu). Zakładam, że John Thompson będzie sponsorem "wesołej wycieczki", w którą wciągnie Hansa (pierwsza przygoda w życiu?), JPCannona (też chce materiał na książkę) oraz Clutterbane'a (tzw. "everyman")

Jak dostanę pozostałe dwie postacie, to byłbym nawet gotów startować na dniach.
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 01-02-2016 o 14:45.
Ceti jest offline