Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2016, 18:09   #9
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
Cao Cao faktycznie dużo musisz wiedzieć! Napisałem do Ciebie na gg. Nie zechciałbyś być MG? Doświadczenie w RPG też masz, więc...
Ja jestem studentem japonistyki, z historii miałem naciągane 4, więc ekspertem w tym nie jestem, ale coś tam kojarzę
Tylko nie chcę, żebyś się zawiódł, bo reszta to osoby, które nie znają się na takich rzeczach i będą się starać odgrywać dobrze swoje postacie, ale nie możemy oczekiwać od nich nie wiadomo czego, dlatego też zaproponowałem wspólną dyskusję na temat tego jak ma wyglądać nasz dwór, prawa itp. Dyskusja dopiero co się zaczęła, dlatego każdy ma prawo się wypowiedzieć, kto zostanie dołączony do gry. Na razie jedna osoba była za elekcją, a większość zdecydowanie za pierworództwem z systemem konkubin

A co to Eldenira i Schepta, to niedługo Wam wyślę linka do dyskusji, jeśli jesteście nadal zainteresowani.
 
Koinu jest offline