Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2016, 21:49   #111
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
To ostatnia kolejka na to by załatwić w wiosce (a właściwie w tym co w niej pozostało) wszystkie najpotrzebniejsze sprawy. W następnej mam nadzieję, że ruszymy w dzicz.

Zgodnie z obietnicą podaję link do gdoca. Osoby, które nie są zainteresowane uczestnictwem w dialogach między bohaterami na docu, powinny zwrócić uwagę na lubrykę "Deklaracje". W trakcie walki poproszę was o spisanie waszych deklaracji na kilka tur do przodu. Uważam, że lepiej takie rzeczy spisać w dokumencie, aby uniknąć bałaganu, który może pojawić się komentarzach. Poza tym małym wyjątkiem gdoc nie jest wymagany.

Skończyłem posta w takim momencie, aby można też było trochę dopisać do tego dialogu. Nie chciałem za bardzo pchać akcję do przodu, coby nie ciągnąć was za rączkę.

Tutaj garść informacji o waszych zdobyczach:

W wozie najemników znajduje się:
- Prowiant dla czterech osób na dwa dni
- Garłacz (dwie sztuki)
- Rusznica (jedna sztuka)
- Miecz jednoręczny (trzy sztuki)
- Tarcza (trzy sztuki)
- Narzędzia (młot, prosta piła, dłuto, osełka)

Willhelm Stahlmann znajduje:
- Prowiant dla tuzina osób na trzy dni. Razem z tym od najemników starczy wam na cztery dni.

Dodatkowo Pyotr i Adar znajdują:
- Liny (dwie sztuki), śpiwory (trzy sztuki), koce (dwie sztuki), namiot (jedna sztuka), bukłak oraz hubkę i krzesiwo

Franz i Daniel znajdują:
- Piła (jedna sztuka)
- Młot kowalski (jedna sztuka)
- Broń jednoręczna (cztery sztuki)
- Miecz oburęczny (jedna sztuka)

Katarina znajduje:
- 4 kawałki lustra wielkości męskiej dłoni
- 12 złotych koron
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 01-02-2016 o 21:51.
Warlock jest offline