Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 00:46   #105
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Apropo sesji: Jak zauważyliście post Bortasza ingeruje w dwie pozostałe postacie i opisuje zdecydowanie więcej niż jedną akcję. Nie jest to jednak jego samowola, a moje działanie. Po prostu zamiast pisać 2 krótkie posty spletliśmy fabułę (postać Thomasa chciałam już od dłuższego czasu wrzucić, tylko jak na złość nie ciągnęło Was w żadne krzaki - A tak liczyłam na Millę i Koniecpolskiego ech ech ).
Nie ukrywam, że stało się tak na potrzebę chwili - w tym przypadku wprowadzenie nowego bohatera, który... również jest posiadaczem różnych informacji. Niemniej Wasze postacie wcale nie muszą go zaakceptować, od tego momentu oddaję Wam na powrót pałeczkę. Wracamy do normalnego trybu, czyli grajcie wedle własnego pomyślu, przy czym aby odbywało sie to tak, że inni Gracze czy też NPCe będą mieli możliwość reakcji na Wasze czyny.

Sytuacja w lesie widzę będzie teraz sama się rozgrywać.

Moje pytanie do Wernachien i de Fou: czy czekacie na jakąś akcję z mojej strony? Jutro ostatnia szansa, żebym cos Wam napisała, bo później to dopiero po weekendzie możecie liczyć na moje posty.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 27-04-2007 o 00:54.
Mira jest offline