Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2016, 11:37   #27
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Na słowa strażnika Johann pokiwał głową przytakując mu, plan miał dobry lepiej zawczasu wiedzieć jakie plany mają grasanci niż dać się zaskoczyć. A z dachu będzie dobry widok na cało okolicę - nic nie nowino ukryć się przed wzrokiem łowcy.
Wracając do dalszych słów starszego strażnika, widać było że ma się do czynienia z bardziej doświadczonym oddziałem, a nie jakimś łachudrami. Choć Johann mocno powątpiewał w słowa o smoku - dawno w okolicy nie widziano smoków, prędzej był to jakaś Wiwerna. W każdym razie Johann odezwał się do starszego strażnika.
- Prawie bym zapomniał się Panowi przedstawić jestem Johann Bertchold, przez niektórych nazywany ,,Pół twarzy'' z wiadomego powodu. Jak mogliście zauważyć jestem Egzekutorem Vereny, a obecnie służąc Bogini Sprawiedliwości wstąpiłem w szeregi strażników dróg.
 
Orthan jest offline