Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2016, 17:06   #29
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cholera, ta jazda próbna w mojej ocenie jest całkowicie nieprzydatna. Brakuje mi przewodnika krok po kroku jak stworzyć postać. Apetyt na sesję mam wielki, ale nie wiem czy się wyrobię ze stworzeniem postaci. Ściągnąłem na razie jakiś stary podręcznik do SW. Pomysł na postać jest. Byłby to angielski, bogaty panek z arystokratycznym pochodzeniem, próżniak i arogant, członek loży masońskiej. Mam nadzieję, że nie zostanie to zakwalifikowane jako badacz mitów i niesamowitości. Ostatecznie to swego czasu rozrywka wielu dekadentów w szalonych latach dwudziestych. Zaczytuje się ostatnio w "Liber AL vel Legis". Z wykształcenia antropolog po Oxfordzie specjalizujący się w antropologii Kultury. Przygotowuje się do doktoratu o komańczach. Planował udać do się rezerwatu między Washita i Red River gdzie są osadzone resztki przedstawicieli tego plemienia. Nie śpieszy mu się jednak. Korzysta z uroków wielkiego miasta, także takich jak używki, w tym zakazany alkohol i narkotyki.

 
Ulli jest offline