Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 14:24   #1
Sensei
 
[Wiedźmin] Mroczne czasy

Czekam na nowych graczy, którzy chcieliby rozpocząć przygodę w świecie wiedźmina. Nie prowadziłem jeszcze sesji na forum, ale w rzeczywistości tak. Co do ilości hanzy(drużyny). Myślę, że 3 osoby to minimum, dobrze by było gdyby liczba osób nie przekraczała 7. obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Rasy, jakie mogą wziąść udział w przygodzie to elf, mroczny elf, człowiek, krasnolud, wiedźmin. Akcja rpg'a będzie toczyć się w świeci podobnym do tego ze świata stworzonego przez A. Sapkowskiego, czyli w późnym średniowieczu. W świecie tym na każdym kroku na uczestników przygody czekać będą krwiożercze potwory i tajemnicze zadania. W walkach z bestiami proponuje rzuty kostką wykonywane przeze mnie, oczywiście uczciwie. W końcu nie zależy mi na twoje porażce, lub przegranej.


Co do kart postaci.
Proszę wybrać rasy i uzupełnić poniższą kartę postaci. Ja dodam do niej umiejętności uzyskane dzięki rasie. Gotowe karty wysyłajcie na email jakubseczyk@interia.pl. Do rozpisania jest 20 punktów, które możesz wykorzystać jak chcesz.
Dla tych którzy nie mieli styczności z wiedźminem.
Jest pięć poziomów umiejętności. Na początku każdej umiejętności macie po zero. Podniesienie jej do pierwszego poziomu kosztuje 1 punt. Aby podnieść na poziom 2, trzeba dopłacić jeszcze jeden punt.
UWAGA!
Jeżeli chcemy podnieść umiejętność na poziom wyższy niż jeden, musimy to robić stopniowo, tzn. najpierw podnieść na 1, potem na 2 i ewentualnie większy. KARTY PROSZĘ POBRAĆ Z NIŻEJ WYMIENIONEGO LINKA, UZUPEŁNIĆ I WYSŁAĆ NA MÓJ E-MAIL: jakubseczyk@interia.pl

.:Wiedźmin: Gra Wyobraźni Oficjalnie - Oficjalna Strona Drugiej Edycji Gry--------www.wiedzmin.rpg.pl-----
(Dla zielonych. Kartę ściągamy poprzez kliknięcie na czarno biały obrazek i wypełniamy np. w paincie.)

Zarys historii:
Nad światem zawisa groźba wojny. Nilfgardczycy napadają na niewielkie miasta i wsie. Ludzie bronią się zaciekle, przed napływającymi ze wschodu falami wroga. Niestety ich zaciekłość i bohaterskie czyny nie wystarczą. Ludzki ród próbuje jednak wykorzystać swą ostatnią szansę. Spośród wielu ochotników, wybierają niewielką grupkę i obdarzają jej członków nadludzkimi zdolnościami i siłą. Mają oni pobudzać do boju ludność, a w ostateczności poprowadzić ją, podejmując wszelkie ryzyko, na wojnę, która zdecyduje o wszystkim.
 

Ostatnio edytowane przez Sensei : 28-04-2007 o 17:53.
Sensei jest offline