Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 19:26   #13
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja tylko chciałam dodać, że temat może i nawet ma sens, ale nie jako temat a artykuł lub felieton i to w dodatku do konkretnego systemu, bo już absolutnie nie można go podpasować do systemu takiego jak Wampir czy CP2020.
Doprawdy ;] ?

CP2020..Rasę wywalamy, resztę dostosowujemy..Ochroniarz, ambasadora który jest kumplem jego starego. Ambasador ma dwie córeczki które lubią zaszaleć na dyskotece, oraz podrywać swego ochroniarza(pachnie "Sarą", nieco ). Poznał trochę dyplomacji gdy przebywał na salonach, ma niezłą reputację u glin i lokalny gang złodziei w postaci śmietrelnego wroga.
Kumpla kuriera (ala Johny Mnemnonic) i handlarkę bronią której kiedyś pomógł.

Do wampira też by się dałoby dostować.. Ale faktycznie, robiłem ten opis pod światy w konwencji średniowiecznej. Pewne rzeczy są jednak niezmienne. A zachowania ludzi do tej kategorii należą.
Cytat:
Nie jestem za narzucaniem stylu tworzenia postaci. Jest w tej materii jednak pewne występujące zjawisko, złego tworzenia postaci.
Ja też..Ale jak ktoś nie potrafi stworzyć porządnej historii, to trzeba im pokazać drogę.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem