Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 14:55   #495
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Charakter postaci - najdurniejszy wymysł RPG. Każdą decyzję jaką podejmie postać można i tak podciągnąć praktycznie pod każdy z charakterów... Ja dla uniknięcie głupich problemów, zawszę biorę neutralnego (jedyny naprawdę autentyczny charakter) ;p

Hmm... Nie jestem pewien, ale czy w rekrutacji nie było coś o tym, że wybrany charakter ma określać jedynie różne mechaniczne efekty, a odgrywać możemy kompletnie co innego? Nie jestem pewien czy to w tej rekrucie było...

Sam podjąłem decyzję nie ze względu na sympatię do kogoś, czy jakiś debilny, narzucony charakter, ale ze względy na właśnie osobowość Gasparda i jego interesy. Chociaż osobiście, sam wolałbym stanąć po drugiej stronie konfliktu...
 
Hazard jest offline