Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 16:26   #30
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Już jakiś czas zastanawiałem się jak zacząć ten post. Jakie słowo najlepiej rozpocznie to co mam zamiar powiedzieć.

Przepraszam.

Tylko to miało dla mnie sens.
Przepraszam moich graczy za to, że nie jestem kimś innym. Że nie jestem dobrym MG.
Sądzę, że zdążyliście zauważać, że nasza mała przygoda zaczyna spowalniać, ja nie dotrzymuje terminów bo "powody".
Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Uwielbiam opowiadać historie, wydaje mi się, że nawet jestem wstanie robić to należycie. Nie potrafię natomiast poprowadzić nikogo przez nie. Dlatego z dużym bólem, ale kończę sesję.
Nie robię tego lekko. Dzieci Siedmiu są moim pierwszym, w pełni przeze mnie wymyślonym settingiem. Miałem takie plany, takie nadzieje. Jednak para ze mnie uszła i wiem, że nie będę w stanie zrobić z tym nic więcej.

Zaalaos
Przepraszam, że twoja pierwsza sesja ze mną kończy się taką nutą. Jesteś graczem z pasją, wyobraźnią i szybko się adaptujesz. Cieszę się, że mi zaufałeś i przykro mi, że nadużyłem tego zaufania.

abishai
Nie mamy szczęścia, ty i ja. To już kolejny raz się na mnie sparzyłeś. Nie mogę więcej powiedzieć ponad kolejne przepraszam i mam nadzieję, że jako gracz jestem w stanie lepiej się sprawdzić.

Grave Witch, Kerm
Piszę do was obojga ponieważ od samego konceptu, rozmów i pierwszego posta byliście razem.
Wasze postaci naprawdę mi się spodobały i wiedziałem, że wprowadzicie coś specjalnego do mojej małej twórczości. Udało się wam to i żałuję, że nie zobaczymy pełnego potencjału waszych interakcji między sobą i światem.

Zell
Zell, pomogłaś mi pociągnąć to dzieło tak długo jak się dało. Pomogłaś przy formowaniu wszystkiego, dawałaś opinie na temat co jest dobre, a co wymysłem pięcioletniego fanboya. Kopałaś mnie żebym pisał posty i komentowałaś gdzie robię błędy (a uwierzcie mi dużo tego było).
Dziękuję i przepraszam.

__________________________________________________ ________________
Co teraz czeka Dzieci Siedmiu?
Ja na pewno już nigdy nie usiądę za sterami MG, za dużo z tym stresu i nie zniosę myśli, że znowu kogoś zawiodę.
Jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany settingiem z chęcią pomogę.

Teraz odrobinę połechtania własnego ego, bo chyba zaraz się rozpłaczę.
Jak mówiłem miałem plany i nadzieje co do Dzieci Siedmiu i one jak najbardziej dalej istnieją.
Setting do RPG dla mnie idzie w odstawkę, ale dla zainteresowanych, pisze POWOLI scenariusz filmowy dotyczący przygód w tym świecie. Jak/Jeżeli skończę, chętnie pokaże go moim graczom, ponieważ poważnie mnie zainspirowali.

Ode mnie to tyle, proszę o zamknięcie tematu sesji.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline