Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2016, 09:30   #5
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Najlepsze książki wydał z tej serii King i zdołowałem jak odebrali mu serię, nie ważne ze zabili go i uciekł, ważne że obcieka klimatem.Jak wiemy też Gotrek ma swoje przeznaczenie do wypełnienia z toporem Grimnira w garści nie będzie ganiał za snotlingami.

Mam wszystkie książki z wh wydane na język polski, większość kupowałem na allegro no i copernicus corp jak jeszcze wydawali nowe.

Na królestwo chaosu chyba czatowałem rok i ceny dochodziły nawet do 100 za książkę ;D bo praktycznie była nie do dostania.

Teraz ratowałem się Bernardem Cornwellem i Simonem Scarrowem jako że nie było przez parę ładnych lat książek z wh.

Ja 3ed chciałbym nawet dla profesji, które wzbogacili i settingu świata oraz zmian mechanicznych, bo do papierowca to wystarczy. Ma służyć jako podkładka jedynie.
 

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 09-02-2016 o 09:33.
PanDwarf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem