Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2016, 16:53   #274
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
W walce zginął Franz. Wilk niestety miał szczęście na kości i z pomocą Furii Ulryka odgryzł głowę mieszkańcu wioski. Daniel jednak pomścił swego przyjaciela i zabił jedną celną strzałą wilka; to akurat bardzo klimatyczne.

@Komtur
Wybacz, że tak się stało. Nie otrzymałem od Ciebie deklaracji, więc grałem dość defaultowo, czyli przerzucałbym parowanie przy trafieniu, kiedy bohater ma poniżej 3-5 punktów życia. W tym wypadku nie miałem na to szans, a nie dopuszczam przerzucenia, gdy zna się wyniki obrażeń - wtedy szansa na śmierć byłaby zerowa w takiej sesji.

Robię pauzę po pierwszej rudzie, gdyż śmierć poniósł jeden z waszych. Proszę o zaktualizowanie deklaracji (czekam na to do jutra - ok 16 będę kontynuował walkę) i przypominam o terminie na odpisy, który mija w tą sobotę.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline