Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2016, 22:38   #1003
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Chmmm z tego co mówił kot to raczej wygląda na stara kocice niż chowańca, kocice jakiejś strażniczki - o ile dobrze zrozumiałem. Nie wiem czy chowańca da się zrobić z zwierzaka. Tzn o ile kojarze to się tworzy chowańce i mają postać różnych zwierzaków, albo i inne kształty, ale nie przerabia się gotowych zwierzat na chowańce - choć rzecz jasna mogę się mylić.

W sumie to nie ma znaczenia, bo Druid nic o tym nie wie i mu nawet do głowy by nie przyszło że nekromanta z kocicy zrobiłby sobie chowańca. A nawet jesli, to wciąz nie wyklucza to rozmowy z Czarnulką. Gada z innymi kotami, może i pogadac z druidem, zwłaszcza że ten ma dla niej ( chyba już ma ) błyskotki. W zasadzie to chciałbym dokończyć wątek z człowiekczkiem i Orrem , oraz jak się da - to znaczy o ile w ogóle jest kotka na zapleczu, pogadać z Czarnulką i jestem wolny.

Tzn będe wolny po rozmowie, lub nawet przed jak kota nie zastane. Nie będę wszak czekał na miałczka jak się akcja z Karganem szykuje Którko mówiąc ide z tobą, zresztą chyba wszyscy pójdziemy , bo twoja misja wygląda na dośc niebezpieczną.
 
Eliasz jest offline