Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2016, 22:27   #40
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Bo gracz kierujący obszczyfurtkiem w rekrutce nie widział, że jest nadany jakiś limit tempa. Sprawdził przed chwilą, albo ślepy albo ni mo.

Druga rzecz: Szczurogwałtem nie rzuci, bo sierściucha wrzuci pod pawia Bimbromanty, jak wstanie to bedzie celem dla guna, wychylić się i coś zrobić z drugim też sie nie da, bo GM chce reakcji na to co jest a nie akcji warunkowanej w oparciu o niewiadomą.
To od dwóch dni myślę co wpisać by dwulinijkowca nie trzasnąć. A mam co robic poza żulem.
Jak jest o czym pisać co dotyczy postaci, to i 3 posty mogę pchnąć w mniej niż dwa dni (jak w okolicach telefonu).

Przed snem coś odpiszę, ale jak w tej sesji jest limit 48h na odpis, to muszę zrezygnować. Takim tempem nie wyrobię (mysleć nad abstrakcją wpisu bez opisu realnej potrzeby działania), a wpisów dla wpisów na 2-3 linijki nie trawię nawet czytając, co dopiero sam stukać.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 12-02-2016 o 01:25.
Leoncoeur jest offline