Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2016, 09:22   #1010
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ja tam uważam , że problemem nie jest zupełnie wpis dłuższy czy krótszy, ale częstotliwość i szybkość odpisywania.

Bo czy lepiej napisac krótko w 5 linijkach, ale po całym dniu od postu - czy lepiej napisać 20 linijek w półgodziny po ukazaniu się postu?

Wiadomo że to drugie i jedynym "ale" jest przypadek w którym ktoś z powodu służszego posta miałby się ociągać z wpisem tzn 5 linijkowca zrobi w 5 minut i wrzuci a nad 20 linijkowcem dumałby pół dnia - to wtedy ok, zgadzam się że lepiej aby wrzucił krótszy a szybciej.

Ja z tym problemu po prostu nie mam, jak zasiadam to pisze, po kwadransie post jest gotowy i nic nie poradzę na to że ma trochę w sobie treści. Na pewno ni zwlekam co już chyba raczyliście zauważyć. jest post to odpisuje, a nawet dopisuje dalsze posty w danej rundzie jeśli tylko mam pole manewru do tego. Na razie nie mam i nie mogę nawet odpisać Korganowi, bo czekamy na wynik rozmowy z człowieczkiem. Jak tylko jednak będzie to będzie i mój post
 
Eliasz jest offline