Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2016, 11:09   #42
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Anonim, no dokłądnie, pisałeś, że można od razu, można po kilku dniach, bez sztywnego limitu tempa dlatego się trochę zdziwiłem, że 3 dni i już zjebka Czytałem trochę "Wyścig Wyborczy" i tam w różnych kolejkach nierzadko brakowało wpisów graczy. Brak dość szybkiej odpowiedzi = brak czegoś ważnego do opisania, post GM z pominięciem mi wgl nie przeszkadza. Myślałem, ze to dość naturalne, stąd też moje zdziwko, że niby opóźniam

Mi tam krótkopostowe sesje też banglają, a Żul to rewelacja dla takich. Chodziło mi bardziej o to, że nie widze sensu w pisaniu np.
"Mirek leżał na podłodze z zamiarem zareagowania gdyby sPaw Ryśka nie wyłączył sukinsyna z gnatem".
Bo to można pominąć i brak działania jest tu definiowany przez kolejny post GM bez uprzedniego postu gracza



Z innej beczki: trzymam kciuki za tego sPawa Stalowy, bo wywołany do tablicy przez Gargamela wyjechałem z jednostrzałowca w bejsbola i nie poprawię już teraz w pistoleciarza

Edit: oj nie zły
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 12-02-2016 o 11:34.
Leoncoeur jest offline