Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2016, 18:54   #1015
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
7 dni w krótkolinijkowcu i 8 graczach, ostatni odpis do kompletu? Ja rozumiem że Balzamoon to twój ukochany pysiogracz, ale chyba trochę przesadzamy jak na szybką sesję.

Zmontuj scenę jak wszyscy schodzą się popatrzeć jak Orr jest macany i jednocześnie siłuje się na ręce z jakimś bywalcem (bo co siębędzie nudził siedząc bezczynnie, mogę rzucić jeden toporek na zakład), Raven zgodnie z zapowiedzią Orra musi go trzymać za rękę i próbuje się targować nie wrzeszcząc za bardzo z bólu gdy się Orrowi zaściśnie nie ta łapa, Niegnom maca póki może (i nikt jeszcze nie wyrwał mu kończyn), a wokół robią zakłady kiedy zacznie się burda, bo już się zakapiory (zwane też Drużyną) schodzą...
I nagle wchodzi Cyrian w masce słonia z krasnoludzką obstawą.

Mogę na to spalić plotpointa.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 12-02-2016 o 19:02.
Someirhle jest offline