Wątek: KotOR: TNA 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2016, 22:10   #1
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
KotOR: TNA 2

Siema wszystkim!

Zaczynamy drugą część przygody. Mam nadzieję, że będzie równie epicko jak poprzednio!
Dla przypomnienia kilka zasad:
- Czas na odpisy dla graczy pn - pt, weekend dla mnie. I nie ma wyjątków.
- Arty o szerokości max 200 pikseli i wysokość jakoś w granicach rozsądku.
- Wszelkie dialogi zapraszam na gg w godzinach 17-22. Jeśli ktoś jest zdecydowany na doca, to jestem skłonny współpracować, ale umawiamy się wtedy na konkretne pisanie i robimy to w miarę jednego dnia.
- Dialogi między graczami - jeśli chcecie to robić na docu, to nie ma sprawy. Warunek jest jednak taki, że każdy z graczy musi wrzucić swojego prywatnego posta z przemyśleniami itp odnośnie wydarzeń z mojego odpisu i dopiero wtedy wrzucać wspólne dialogi.


W tym temacie będą się też pojawiać arty npców, żeby mieć do nich dostęp w razie nagłego zamglenia umysłu pt kto jest kim, etc. (ale to już jutro, bo dziś mnie się nie chce :P )

Jak coś się wspomni, to pewnie dopiszę.

Miłej zabawy
 

Ostatnio edytowane przez Turin Turambar : 14-02-2016 o 23:09.
Turin Turambar jest offline