Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2016, 10:32   #375
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Bo nie patrzysz na gracza a na postać.
Nie umiesz grać :>
Zawsze patrze na postac ale masz racje, nie umie. Nie potrafie, w tym jedynym wypadku. Ta swiadomosc mnie niszczy. Ze facet gra baba. Od razu mam bloka i na bełta mi sie zbiera przy romansach. Chociaz postac flame-a duza sympatie wzbudza we mnie i moge ja lubic, to flirty odpadaja. Dzieki Bogom gram aseksualnym krasnoludem z mchem na zadku, wiec problem z glowy.
Nie poznalem jeszcze na tyle zdesperowanej i perwersyjnej postaci ktorej marzylby sie krasnolud.
Moze jakas dark elfka by zniewolonego krasia ruszyla, ale wtedy krasnolud zachowalby sie jak modliszka.

Moze kiedys podejme temat i postac perwersyjnego krasnoluda ktorego za to wygnano, napewno bedzie to postac nietuzinkowa ale to nie ten dwarf. Tylko obawiam sie ze jest duza mozliwosc ze taka postac rozbije sesje.



Warlock w bretonni szlachta pije rozwodnione a chamy mocne.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 15-02-2016 o 11:15.
PanDwarf jest offline