Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2016, 21:53   #109
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wheatstone chwilę milczał analizując to co powiedziała. Później odpowiedział tak spokojnie, jakby chodziło o zamówienie espresso w kawiarni.
- Musiałem wyrzucić telefon, bo tamten był namierzany - głęboki wdech.
- Miałem też kontrolę policji. No i potrzebowałem chwilę, żeby zgubić ogon. Ale już dojeżdżam. W zasadzie już prawie jestem na miejscu.

Rozejrzał się spokojnie po okolicy. Słuchawka w uchu i telefon w wewnętrznej kieszeni marynarki dawały sporo swobody. Taksówka powoli się zatrzymała. David podał kilka banknotów taksówkarzowi. Dość pokaźny napiwek. Zrobił to na tyle zgrabnie, żeby mężczyzna zauważył dużo więcej banknotów wypychających portfel.

Niema obietnica. Taksówkarz miał zaczekać, a wtedy zarobi duuużo więcej.
Toreador powoli wysiadł z auta.

- Dobra, jestem na miejscu. Wyłaźcie i spadamy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline