Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2016, 13:11   #75
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Co prawda książki jeszcze nie przeczytałem, ale jak o tym myślę, to do głowy przychodzą mi takie sytuacje:
Ostrze - część, w której wjeżdżają do Wahadła, może aż do momenty, gdzie idą z Knieją?
Corac de Rante i Płaczka - atak wojsk Imperium na Gniazdo,ucieczka Płaczki, może nawet dalej.
Rahmajel - walka z demonem w lesie zakończona śmiercią i zmartwychwstaniem kapitana w chwale Ognia (może też fragment Ankhaty bezpośrednio przed, czyli ucieczka z resztką podkomendnych i zastawienie pułapki)
Wiosna - coś z Wiosną :P Może sam początek i jej walka ze Skazą? Cały rozdział, z opisem zniszczenia i strat itp.
Może jeszcze któryś z koboldzkich fragmentów?

Ale niezależnie co wybierzesz, przeczytaj to jeszcze raz, bardzo dokładnie, słowo po słowie, żeby wyłapać wszystkie błędy (albo użyj Worda), bo niestety literówek w całej książce jest co nieco...

Jeśli wydawnictwo jest świadome, że to przygodowe heroic fantasy, powinni być zainteresowani Twoim dziełem Ale że ja znawcą i fanem tego gatunku nie jestem, to moje propozycje mogą nie być w stu procentach trafione.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem