Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2016, 14:42   #110
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację

- A w sumie, to mam jeszcze jedno pytanie - zaczęła Lisa po długiej chwili namysłu.
- Jaki prezent byłby najlepszy dla drugiego wampira? Co podarować, aby naprawdę był zadowolony z gestu i podarunku?
- Znasz tę osobę? - zastanowiła się przez chwilę Carolina. - Wiesz z jakiego jest klanu?
- A to jeszcze pod klan trzeba dobierać? Ach, to kiepsko… No ale myślę o osobie z mojego klanu akurat.
- No jeśli wybierać prezent to spersonalizowany, prawda? Jeśli dla Malkaviana to bym wybrała coś z zagadkami. Może niekoniecznie zagadki dla dzieci, ale coś co sprawi, że przyciągnie to uwagę. Albo może hm… szklaną kulę ze śnieżkami w środku albo innym czymś. Chodzi o to, że Twój klan lubi dostrzegać w ludziach i rzeczach to co niewidoczne na pierwszy rzut oka. To nie musi być koszmarnie drogie.
- Hmm, rozumiem. Sądzę, że dam radę coś wymyślić, choć obawiam się, że przez bycie świeżym członkiem społeczeństwa, tylko mnie to zdenerwuje. No ale trudno, bez podjęcia prób niczego nie osiągnę.

Na tym kobiety zakończyły krótką wymianę zdań. Lisa długo zastanawiała się nad wszystkim, grzebiąc przy okazji w komórce. Nie miała ochoty rozmawiać z Kilian, zjebał tak bardzo, ale może i lepiej. Dzięki temu mogła teraz być tam gdzie jest. Przerzuciła oczami na smsa oraz wiadomości na Messengerze. Miała ochotę pocisnąć komórką, ale w ostateczności po prostu wyłączyła dźwięk w telefonie. Chciała już aby ta noc dobiegła końca. Chciała już odpocząć i to wszystko przemyśleć. Miała też ochotę na miłą pogawędkę z jakimś interesującym mężczyzną. Och, czego to ona nie chciała teraz!
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline